Tvorba jídelníčku, diagnostika tělních parametrů

První návštěva klienta je zaměřena na diagnostiku tělních parametrů, hmotnost, množství tuku, svaloviny, vody (trvá cca 1 hod.). Vyšetření probíhá zvážením na metabolické váze a rozhovorem s klientem. Z rozboru dosavadního klientova jídelníčku zjistíme chyby v jeho dosavadním stravování. Na základě tohoto vyšetření klientovi vytvoříme jídelníček, který zpracujeme přímo podle jeho individuálních potřeb se zohledněním případných zdravotních potíží. Jídelníček obsahuje recepty na všechna jídla. Další návštěvy s klientem domlouváme individuálně dle jeho potřeb. Obsahem těchto návštěv je podpora klienta, kontrola hmotnosti a průběžné vyšetření tělních parametrů, případně i úprava jídelníčku dle aktuálního stavu klienta.

Pohybové aktivity

Osobní trenér Vám poradí s výběrem vhodných pohybových aktivit, jak při hubnutí a následném udržení hmotnosti, tak i při procesu přibíraní svalové hmoty. Preferujeme aerobní aktivity typu nordic walking (chůze s hůlkami), cyklistika, ale i různé typy posilovacích cviků ke zpevnění těla. Zapůjčujeme přístroje ke změření Vašeho energetického výdeje, tepové frekvence i vybavení na nordic walking. Samozřejmostí je doprovod a dohled osobního trenéra a zdravotní sestry během aktivity.

Asistovaný nákup

Klient absolvuje nákup přímo s výživovým poradcem. Během nákupu poradce klientovi vysvětlí, které potraviny má zakoupit, kterým se má vyhnout a naučí klienta orientovat se v popiscích na etiketách potravin.

Přednášky, konzultace, kurzy

Pro své klienty individuálně, pro skupiny, školy, firmy, zkrátka pro širokou veřejnost poskytujeme různé přednášky o zdravé výživě, pohybové vícedenní kurzy spojené se zdravou výživou.

 

Kontakt

Bc. Lenka Jašková
602 813 122
zdravijas@seznam.cz