Reference

Zkušenosti některých našich klientů. Pro diskrétnost nejsou uvedeny fotografie před a po ukončení redukčního programu.

Jmenuji se Květa. Je mi 60 let a celý život mě doprovázely nadbytečné kilogramy. Držela jsem spousty diet a žádná doporučovaná dieta mi nepomohla. Po návštěvě mého lékaře, kvůli pohybovým potížím a bolestem zad mi byla doporučena tato výživová poradna. Nemohla jsem se rozhodnout, zda mám poradnu paní Lenky navštívit. Nakonec jsem se odhodlala tuto poradnu navštívit. Překvapila mě obrovská vstřícnost, domácí prostředí a individuální přístup. Paní Lenka mě nejprve provážila a po té mi navrhla sestavení jídelníčku na dva týdny. Souhlasila jsem a čekala na příští týden, až jídelníček dostanu. 14 dní a každý den jiná snídaně, svačinka, jiný oběd i večeře a dokonce jsem měla napsanou i každý den jinou druhou večeři. Prvních několik dní jsem musela vše poctivě vážit a měla jsem problémy vše sníst. Paní Lenka se mi poctivě věnovala, každý týden jsem k ní chodila na pravidelné převážení a postupně jsem hubla. Hubla jsem správně a z tuků, svalová hmota mi zůstávala a postupně jsem hubnutí doplňovala správným pohybem. Též doporučeným z poradny. Na první aktivity jsem chodila s paní Lenkou, pro začátek mě motivovala a pomáhala mi, pak jsem začala chodit na nordic walking sama. Postupně jsem zvládala delší a delší trasy. Za nějaký čas se mi podařilo zhubnout na přijatelnou váhu, přestaly bolesti zad a kloubů. Cítila jsem se o několik let mladší a to potvrdila i váha. Když jsem začínala byl můj metabolický věk přes 70 let a nyní díky zdravému hubnutí je můj metabolický věk kolem 50 let. Z mých původních 100 kg jsem zhubla na 75 kilogramů při výšce 170 cm. Nedržela jsem žádnou dietu, jen jsem jedla zdravě. A to jím s radostí dodnes. Jsem velmi ráda za doporučení od mého lékaře a děkuji paní Lence za její vstřícnost, trpělivost a naprostou diskrétnost.

Ahoj, jsem Tomáš. Před 5 lety jsem se oženil. Moje drahá polovička perfektně vaří i peče. Dobré, avšak velmi tučné jídlo každý den a k tomu i zákusek. To se na mě podepsalo. Pár měsíců zpátky mi žena řekla, že bych měl něco se sebou dělat. Nechtěl jsem si to připustit, nechtěl jsem se nijak omezovat. K narozeninám jsem dostal dárkový poukaz do této poradny. Bál jsem se změny, která mě stoprocentně čekala. Abych ženu potěšil, šel jsem tam. Byl jsem provážen, hodnoty byly příšerné. Dostal jsem jídelníček, změna to byla obrovská. Nevěřil jsem tomu. Ale ono to fakt zabíralo… Postupně jsme s ženou přešli na tento způsob zdravého stravování a k tomu starému se vracet nechceme.

Zdravím, jsem Martin. Je mi 40 let. Přes 15 roků jsem chodil do hospody a podle toho vypadal. Chlapi se mi už začali smát, přes břicho jsem těžko dosáhl na pivo. Ze srandy jsem dostal od nich vizitku poradny Zdraví s Lenkou. Nechtěl jsem tam, ale překonal jsem se. Nejvíc jsem se bál, že mi bude chybět pivo, které v jídelníčku nebylo. Ale tím, že jsem začal jíst zdravě, mi alkohol nechyběl. Ve chvíli, kdy na mně začalo být hubnutí vidět, začalo mě podporovat i okolí. Dnes už ze mě není hospodský povaleč, ale začínám opět sportovat jako v mládí.

 

Kontakt

Bc. Lenka Jašková
602 813 122
Hřbitovní 4
Ivančice
zdravijas@seznam.cz

 
 

Spřátelený web

www.masazeulady.cz